design by wawkomp  
 
Zespół Szkół w Mycielewie
Świat jest mały, ale należy do wielkich!
 
 
Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół w Mycielewie
   

 # Strona główna
 # Historia szkoły
 # Aktualności
 # Dyrekcja
 # Nauczyciele
 # Uczniowie
 # Klub Kibica
 # Sport

 Biblioteka
 "Przerwa"
 # Kółka zainter.
 # Księga gości
 # Sponsorzy
 # Linki
 
Galeria szkolna
 # Oddział przedszk.
 # Do pobrania

 # Kontakt

 # SU
 # BRD

 Napisz do nas

   SP Mycielewo najlepsze w powiecie!


   16 kwietnia 2011 roku w Zespole Szkół nr 2 w Szubinie rozegrano etap powiatowy XXXIV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o BRD.
   Jak co roku gminę Kcynia reprezentowali uczniowie z Zespołu Szkół w Mycielewie w składzie: SP: Martyna Stypczyńska, Paulina Stypczyńska, Kamil Zmudziński; gimnazjum: Łukasz Masiakowski, Gracjan Olszewski oraz Kamil Wiland. Opiekunem obu drużyn był Wawrzyn Nowak.
   Nowością dla uczniów, oprócz testów teoretycznych i toru sprawnościowego, były dodatkowe etapy pierwszej pomocy w formie praktycznej oraz miasteczko komunikacyjne.
   Największą niespodziankę sprawili zawodnicy SP Mycielewo, którzy dzięki wspaniale napisanemu testowi teoretycznemu wyprzedzili w punktacji zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 z Szubina i tym samym zdobyli I miejsce w powiecie nakielskim. 14 maja będą oni reprezentować powiat nakielski na etapie okręgowym BRD również w Zespole Szkół nr 2 w Szubinie. Zawodnicy za swój trud otrzymali piękne deskorolki i dyplomy, a opiekun osobiście odebrał wspaniały puchar. W kategorii gimnazjum od lat niepokonani okazali się chłopcy z ZS nr 2 Szubin, zaś Mycielewscy weterani tradycyjnie zajęli drugie miejsce, co także jest sporym osiągnięciem. Miejmy nadzieję, że za rok wrócimy do szkoły z dwoma złotkami.
 


Foto ZS 2 Szubin
Tekst Wawrzyn Nowak