design by wawkomp  
 
Zespół Szkół w Mycielewie
Świat jest mały, ale należy do wielkich!
 
 
Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół w Mycielewie
   

 # Strona główna
 # Historia szkoły
 # Aktualności
 # Dyrekcja
 # Nauczyciele
 # Uczniowie
 # Klub Kibica
 # Sport

 Biblioteka
 "Przerwa"
 # Kółka zainter.
 # Księga gości
 # Sponsorzy
 # Linki
 
Galeria szkolna
 # Oddział przedszk.
 # Do pobrania

 # Kontakt

 # SU
 # BRD

 Napisz do nas

Mycielewo najlepsze!

27 marca br. w Zespole Szkół w Mycielewie rozegrano Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Organizatorem turnieju oraz sponsorem wspaniałych nagród był Gminny Zespół Oświaty w Kcyni.

O godzinie 9.00 w sobotę komisja w składzie: Ludwik Mańkowski – przewodniczący, Waldemar Szmyt – koordynator oraz komendant komendy policji w Kcyni Piotr Polcyn powitała przybyłe zespoły ze szkół podstawowych i gimnazjów gminy Kcynia.

Przypomnijmy, że turniej odbywa się w kategorii szkoły podstawowe oraz gimnazja i polega na rozwiązaniu testu składającego się z 25 pytań oraz pokonaniu na rowerze toru sprawnościowego. Z tym że w teście za każde prawidłowe pytanie zdobywa się punkt, a na torze można je tylko stracić. Szczegółowy regulamin turnieju BRD można znaleźć na stronie www.pzm.pl.

W zaciekłej rywalizacji – w tym roku na wspaniałym poziomie – wyłoniono zwycięzców. Tradycyjnie najlepsi byli uczniowie z gimnazjum i szkoły podstawowej w Mycielewie z opiekunem Wawrzynem Nowakiem. Zwycięskie drużyny po świętach będą walczyły w Nakle z innymi drużynami z gmin powiatu nakielskiego.

Ogólna klasyfikacja:

Drużynowo gimnazja: 1. Mycielewo, 2. Chwaliszewo, 3. Kcynia, 4. Dziewierzewo. Indywidualnie: 1. Łukasz Masiakowski – Mycielewo, Gracjan Olszewski – Mycielewo, Robert Jaszak również Mycielewo.

Drużynowo szkoły podstawowe: 1. Mycielewo, 2. Palmierowo, 3. Laskownica, 4. Dziewierzewo, 5. Kcynia, 6. Dobieszewo. Indywidualnie: 1. Szymon Zawielak – Palmierowo, 2. Martyna Stypczyńska - Mycielewo, 3. Mateusz Ziarnek - Laskownica.

Tekst i foto Wawrzyn Nowak


Zespół SP Mycielewo wraz z opiekunem.


Zespół gimnazjum Mycielewo z opiekunem


Oficjalne rozpoczęcie przez komisję


Testów czas zacząć


Ostatnie ustalenia przed jazdą na torze przeszkód