Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich!

Gminny Konkurs Profilaktyczny

18 marca 2014 roku w Zespole Szkół w Mycielewie odbył się Gminny Konkurs Profilaktyczny dla uczniów gimnazjum.
Zadaniem uczniów z Mycielewa, Dziewierzewa, Chwaliszewa i Kcyni było rozwiązanie testu teoretycznego, składającego się z 30 pytań. Nowością w tegorocznej edycji było wtrącenie w konkurs tematyki bezpieczeństwa w sieci Internet. Szkoły mogły także wykazać się w przygotowanych przez siebie scenkach teatralnych o bezpiecznym Internecie.

Klasyfikacja indywidualna: I miejsce – Jagoda Dubiel – gimn. Kcynia i Katarzyna Jaszak – Mycielewo; II m. – Piotr Klimowicz i Paulina Grochala z Dziewierzewa; III m. – Oliwia Woźniak – gimn. Chwaliszewo i Oliwia Kuczyńska – Kcynia.

Klasyfikacja drużynowa: I miejsce – gimnazjum Dziewierzewo (opiekun E. Masiakowska), II m. – Kcynia (opiekun H. Nowak), III m. – Mycielewo (op. M. Kwiatkowska) i Chwaliszewo (op. E. Tomaszek).

W skład komisji wchodzili: Przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kcyni – Maria Łyszczarz, st. asp. Marek Dubiel i Wawrzyn Nowak.

Rywalizację uświetnił film przygotowany przez uczniów II klasy gimnazjum z Mycielewa w ramach projektu „Ćwiczę, uczę się, wygrywam” o tematyce uzależnienia od komputera oraz występ dwóch raperów również z Mycielewa – grupy LanDer – Jakub Rosiak i Kamil Żmudziński.

Organizatorzy i uczniowie dziękują za ufundowane nagrody.

 Tekst WN, foto Paulina Stypczyńska

Category: Bez kategorii