Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Zakończenie roku- komunikat

Ze względu na panującą pandemię koronawirusa zakończenie roku szkolnego 2019/2020 będzie wyglądało inaczej niż zwykle. Nie będzie uroczystej akademii. Świadectwa zostaną rozdane 26 czerwca na świeżym powietrzu przed szkołą przez wychowawcę klasy, natomiast świadectwa z wyróżnieniem w obecności dyrektora szkoły. Jeśli uczniowie mają jeszcze do zabrania jakieś swoje rzeczy (zwłaszcza młodsze klasy), proszę kontaktować się z wychowawcą i omówić szczegóły odbioru.

Uczniowie muszą być w maseczkach i rękawiczkach i zachować bezpieczny odstęp od innych. Przestrzegania przepisów sanitarnych będą pilnować nauczyciele dyżurujący.

Harmonogram odbioru świadectw dla uczniów poszczególnych klas:

8.30- klasy: I i II

9.00- klasy: III i IV

9.30- klasy: V i VII

10.00- klasa VI

10.30- klasa VIII

ok. 11.00- koniec

Proszę przestrzegać wyznaczonych godzin dla poszczególnych klas.

Zwracamy się do Rodziców z prośbą, aby w ramach pomocy rodzicielskiej, zapewnili uczniom dowóz. Jeśli Rodzice nie mają takiej możliwości, by dowieźć dziecko we własnym zakresie, mogą skorzystać z dowozu szkolnego- autobus rano przyjedzie do Mycielewa na ok. 8.30, odwóz przewidziany jest ok. 11.00 (szczegóły trasy podamy w osobnym komunikacie). Wówczas uczniowie poczekają w wyznaczonym miejscu na swoją godzinę odbioru świadectwa i na odwóz pod opieką nauczycieli dyżurujących, z zachowaniem zalecanych zasad sanitarnych (dezynfekcja,rękawiczki, maseczki, brak możliwości swobodnego przemieszczania się).

Zakończenie dla dzieci z obu oddziałów przedszkolnych w czwartek:

9.30- grupa pani Iwony Wojtkowiak

10.00- grupa pani Gabrieli Wesół

Dyplomy ukończenia grup przedszkolnych dzieci również otrzymają na powietrzu, przed budynkiem szkoły. Proszę, by były wyposażone w rękawiczki i maseczki (jak również towarzyszący im rodzic).

Przepraszamy za utrudnienia, które są spowodowane pandemią i prosimy o wyrozumiałość. Podjęte decyzje podyktowane są troską o zdrowie uczniów i wynikają z obowiązujących przepisów.

Category: Bez kategorii