Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Uwaga! Konkurs!

Poniżej zamieszczamy komunikat Urzędu Marszałkowskiego dotyczący konkursu „Mój przyjaciel Jan Paweł II”:

„W poniedziałek (18 maja) obchodzimy setną rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II. Z tej okazji marszałek województwa kujawsko-pomorskiego zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie „Mój przyjaciel Jan Paweł II”.

Konkurs powstał z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych, którzy chcieliby podzielić się swoimi wspomnieniami o papieżu Polaku lub uczcić ten wielki jubileusz poprzez sztukę.

Do środy (20 maja) czekamy na zdjęcia, filmy, prace plastyczne oraz utwory literackie i muzyczne, które wiążą się ze świętym, jego pielgrzymkami i pontyfikatem. Szczególnie zachęcamy do zdalnego nagrywania piosenek, które będziemy promować na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.
 
Konkurs podzielony jest na dwie kategorie:
– prace indywidualne,
– prace zbiorowe.
 
Wśród prac indywidualnych nagrodzimy autorów w trzech grupach wiekowych:
– do lat 8,
– 8-15 lat,
– powyżej 15 lat.

W każdej z powyższych kategorii przyznamy trzy nagrody główne i wyróżnienie:
I miejsce – 2 000 złotych,
II miejsce – 1 500 złotych,
III miejsce – 1 000 złotych,
wyróżnienie – 500 złotych.

Prace zbiorowe mogą przesyłać przedszkola, szkoły, młodzieżowe domy kultury i inne placówki oświatowe. Spośród nadesłanych prac wybierzemy i nagrodzimy cztery:

I miejsce – 2 000 złotych,
II miejsce – 1 500 złotych,
III miejsce – 1 000 złotych,
wyróżnienie – 500 złotych.

Nagrody zostaną przekazane na konto bankowe placówki.

Prace prosimy przesyłać na adres: janpawel2@kujawsko-pomorskie.pl w tytule wpisując „Mój przyjaciel Jan Paweł II”.  Od jutra (14 maja) na stronie internetowej www.kujawsko-pomorskie.pl dostępne będzie oświadczenie, które należy podpisać i dołączyć do zgłoszenia.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Departamentem Promocji Urzędu Marszałkowskiego: tel. 56 62 18 477; e-mail:ps.sekretariat@kujawsko-pomorskie.pl

Zapraszamy do włączenia się w jubileuszowe obchody i udział w konkursie. Niech nasze działania będą świadectwem wciąż żywej pamięci o papieżu Polaku.

Beata Krzemińska
Rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Category: Bez kategorii