Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Zakończenie przedszkola 2019

18 czerwca odbyła się uroczystość Zakończenia Roku Przedszkolnego w oddziałach przedszkolnych naszej szkoły, na którą przybyli: pani dyrektor – Katarzyna Walasiewicz, przewodnicząca Rady Rodziców – Joanna Stypczyńska, nauczyciele uczący w oddziałach oraz rodzice.

Dzieci zaprezentowały program artystyczny pt. „Z wierszem i piosenką przez przedszkolny rok”. Następnie głos zabrała p. dyrektor życząc wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji oraz radosnego powrotu do szkoły, szczególnie przyszły pierwszakom.

Wszystkie dzieci otrzymały z rąk swych wychowawczyń:  Iwony Wojtkowiak  i Gabrieli Wesół pamiątkowe dyplomy oraz książki. Dzieci dostały również dyplomy za udział w zajęciach z języka angielskiego – od pani Justyny Olędzkiej i z religii od pani Renaty Szczepaniak.

Pani dyrektor uhonorowała pamiątkowymi medalami dzieci, które reprezentowały naszą szkołę w konkursach gminnych i powiatowych. Są to: Amelia Paprocka, Nicolas Szpotański, Martyna Wiekiera oraz Stasiu Nowakowski.

Gabriela Wesół

Category: Przedszkole