Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Powiatowy Przegląd Wierszy Logopedycznych

7 marca uczniowie naszej szkoły z klasy I, II i III wzięli udział w IV Powiatowym Przeglądzie Wierszy Logopedycznych. Organizatorem konkursu była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Szubinie. Naszą szkołę reprezentowali: Alan Hak z klasy I, Wojciech Sołdyga z klasy II i Franciszek Strzyżewski z klasy III. Uczestnicy konkursu recytowali wybrane przez siebie wiersze oraz przygotowali prace plastyczne obrazujące tematykę utworu. W przeglądzie wierszy logopedycznych udział wzięło 57 uczestników z powiatu nakielskiego. I miejsce zajął uczeń naszej szkoły Franciszek Strzyżewski, natomiast Alan Hak otrzymał nagrodę specjalną. Serdecznie gratulujemy!

Paulina Otto

Category: Bez kategorii