Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich!

Sześcioro uczniów na podium

W niedzielę 13 stycznia 2019 r. siedmioro  uczniów ze Szkoły Podstawowej w Mycielewie wzięło udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek „Gwiazdy świecą nad stajenką” w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Wszyscy godnie zaprezentowali naszą szkołę i włączyli się w wielki  ogólnopolski dar serca. Sześcioro uczniów stanęło „na podium”, co jest dla nas wielką dumą. W  kategorii  kl. I-III Alan Hak z kl. I zajął II miejsce.
W kategorii  kl. IV- VI : Claudia Czechowska z kl. V zajęła I miejsce, a Amadeusz Hak  z tej samej klasy zajął miejsce III.
W najstarszej kategorii  kl. VII, VIII SP, gimnazjum i klasy ponadgimnazjalne  zaprezentowały  się: Jagoda Buksa z kl. VIII, która zajęła miejsce I, Zuzanna Trzebiatowska z kl. III a gimnazjum,  która tego dnia była również wolontariuszką WOŚP, zajęła miejsce II, natomiast Dominika Motyka z tej samej klasy zdobyła III miejsce.

Uczestnicy konkursu  otrzymali dyplomy, nagrody oraz statuetki w kształcie serc, wyrzeźbione przez kcyńskiego artystę Piotra Wolińskiego. Uczniowie zostali przygotowani do konkursu przez p. Agnieszką Koralewską-Hak.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

AK-H

Category: Bez kategorii