Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich!

W drodze do Betlejem

21 grudnia 2018 r. uczniowie klasy 6, 7, 8, 3a i 3b Szkoły Podstawowej w Mycielewie przedstawiali jasełka. Reżyserem była pani Renata Szczepaniak.

Po jasełkach zaproszeni goście:  Jan Pawlak, Kazimierz Stosik, Wiesław Wiszniewski wraz z panią Anną Pyszczyńską i panią Marzeną Borzych wręczyli nagrody w konkursie zorganizowanym przez Koło Łowieckie nr 9 „Gwardia” z Bydgoszczy pod hasłem: „Myśliwi dzieciom, dzieci zwierzętom” z okazji 95 rocznicy istnienia Polskiego Związku Łowieckiego. Przedstawiciele Koła „Gwardia” ufundowali dla szkoły zestaw nagłaśniający, za który jeszcze raz dziękujemy.

Dodatkowo pani A. Koralewska-Hak nagrodziła uczestników konkursu świątecznego „Piernikowy domek na 100-lecie niepodległości Polski”. Napłynęło aż 30 prac. Sponsorem nagród była Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Mycielewie.

Na zakończenie pani Joanna Biernacka-Kozerewicz wręczyła upominek uczennicy klasy 7 – Izabeli Suszko, która w imieniu społeczności szkolnej napisała list do przyszłych pokoleń, który umieszczony zostanie w kapsule czasu przygotowanej przez pracowników Urzędu Miejskiego w Kcyni z okazji 100-lecia wybuchu powstania wielkopolskiego.

Tekst i foto: Wawrzyn Nowak

 

Category: Bez kategorii