Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Dawid trzeci w powiecie!

23 kwietnia w Zespole Szkół nr 2 w Szubinie odbył się etap powiatowy 25. Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym organizowany jest corocznie, a udział w nim biorą uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych z terenu powiatu nakielskiego, którzy zwyciężyli w etapach gminnych. Głównym celem turnieju jest popularyzowanie znajomości przepisów ruchu drogowego. Gminę Kcynia reprezentował Zespół Szkół w Mycielewie.

Na wyróżnienie zasługuje Dawid Kaźmierczak z II a gimnazjum (przeczucie go nie myliło :)), który indywidualnie zdobył III miejsce, gratulacje!!! Gimnazjum do pierwszego miejsca zabrakło 9 punktów. Naszą szkołę reprezentowali: Kinga Roguszka, Wiktoria Roguszka, Zofia Strzyżewska, Bartłomiej Jaszak, Kamil Sowa, Dawid Kaźmierczak i Marcin Stypczyński, który wystąpił w turnieju ostatni raz…

…z tego powodu Dziękuję Marcin i tylko szkoda, że na zakończenie zabrakło tych paru punktów do reprezentowania powiatu nakielskiego na szczeblu okręgowym.

Opiekunem obu drużyn był Wawrzyn Nowak, który pragnie serdeczne podziękować panu Stypczyńskiemu i pani Strzyżewskiej za pomoc w transporcie naszych pociech.

Klasyfikacja drużynowo:

Szkoły podstawowe:
I miejsce – SP nr 1 w Szubinie
II miejsce – SP w Mycielewie
III miejsce – SP w Mroczy

Szkoły gimnazjalne:
I miejsce – Gimnazjum nr 2 w Szubinie
II miejsce – Gimnazjum w Mycielewie
III miejsce – Gimnazjum w Mroczy

Źródło KPP w Nakle n.Notecią
foto: TD www.kcynia24.pl i KPP w Nakle n.Notecią

Category: Bez kategorii
Przetłumacz stronę »