Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Warsztaty świec żelowych

9 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej w Mycielewie odbyły się po raz kolejny warsztaty organizowane przez instruktorów z Kreatywnej Planety. Tym razem były to zajęcia podczas, których dzieci wykonywały świece żelowe. Dzięki temu miały one możliwość rozwijania swoich sprawności manualnych, pobudzania wyobraźni jak również wyrabiania zmysłu estetycznego.

Do uczniów oddziałów I-III dołączyli również uczniowie klasy 0a i 0b. Każde dziecko miało możliwość wykonania samodzielnie dwóch świec, które po wystudzeniu były zapakowywane i przygotowane do wręczenia podczas uroczystości klasowych dla ukochanych babć i dziadków.

MB

Droga babciu, drogi dziadku…

film

24 stycznia 2020 r. klasa III zaprosiła swoich ukochanych dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wychowawca klasy – pani Magda przywitała szanownych gości, których mieliśmy przyjemność gościć w progach naszej klasy po raz trzeci.Przygotowaliśmy przedstawienie , które było przeplatane piosenkami, utworami granymi na organach przez kolegę Pawła, wystawiliśmy dwa bardzo humorystyczne skecze oraz wręczyliśmy własnoręcznie przygotowane prezenty- świece żelowe.Nad przebiegiem i całym przygotowaniem tej uroczystości czuwały panie Magda i Marta a  o słodki poczęstunek zadbali jak zwykle niezawodni rodzice. Życzenia dziadkom złożyła również osobiście pani dyrektor. Czas upłynął nam tego dnia w bardzo miłej atmosferze. 

MT