Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich! Jesteśmy z Wami już od 1917 roku.

Nagroda dla Kacpra

W czwartek, 9 maja 2019 roku, w nakielskiej Restauracji „Gorzelnia” odbyła się gala wręczenia nagród finansowych Zarządu Powiatu Nakielskiego. Corocznie nagrody Zarządu otrzymuje się za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i sztuki oraz za znaczne osiągnięcia sportowe. Wśród 52 laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Kacper Gieryk.

Ciężka praca się opłaca

25 kwietnia 2019 r. Kacper Gieryk w towarzystwie dyrektor Szkoły w Mycielewie Katarzyny Walasiewicz odebrał jednorazowe stypendium Burmistrza Kcyni za wybitne osiągnięcia w dziedzinie sportu za rok 2018. Ubiegły rok był rokiem wielu wygranych przez Kacpra, to iż stanął 2 razy na podium zajmując trzecie miejsce w jeździe na czas parami i w drużynie, to jego ciężka praca ale i niezaangażowanie innych… za co bardzo dziękujemy to był trudny rok!

Mama

Kacper Gieryk trenuje!

  1. 26-28.04.2019 na Torze w Pruszkowie odbył się Puchar Polski w kolarstwie torowym Eliminacje do OOM w kategorii Junior Młodszy, na najwyższym stopniu podium stanął Kacper Gieryk, który triumfował w wyścigach indywidualnych na czas na dystansie 2000 m.
  2. Długi weekend majowy był dla Kacpra Gieryk pracowity, brał on udział w XLVI Międzynarodowym Wyścigu im. Mieczysława Godzwona, „Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej”. walka toczyła się o Puchar Prezydenta Polski Po drugim etapie Kacper był wiceliderem wyścigu zajmując 2 miejsce w jeździe indywidualnej na czas, lecz pech chciał jadąc w czołówce peletonu miał poważna kraksę, co zmusiło go do wycofania się z wyścigu.

materiał: Rodzice