Szkoła Podstawowa w Mycielewie

Świat jest mały, ale należy do wielkich!

VI turniej Tańca

Po raz szósty w naszej szkole dla uczniów klas I-III odbył się Turniej Tańca. W tym roku w swojej kategorii miejsca na podium wywalczyli uczniowie klasy I. I tak : I miejsce przypadło dla  Nadii Mlickiej i Wojtka Sołdyga a miejsca II powędrowało do duetu Ania Połczyńska i Oliwia Pikul oraz dla Oliwii Stypczyńskiej. Gratulujemy!!!

MT

Dzień Babci i Dziadka w klasie I

Zawsze możesz na nich liczyć, dobrą radą służą Ci, wytrą łezki kiedy trzeba i cukierka dadzą Ci. Tacy właśnie są nasi Dziadkowie. Kochają miłością bezwzględną swoich wnuków i uwielbiają ich obecność w swoim codziennym życiu. 21 i 22 stycznia obchodzą swoje wyjątkowe święto – Dzień Babci i Dzień Dziadka. To wówczas szczególnie można im podziękować za cały trud i oddanie oraz wszystko to, co od nich otrzymujemy.

Również i nasi uczniowie chcieli w sposób szczególny podziękować swoim Dziadkom i tak dnia 19 stycznia 2018 do klasy pierwszej przybyli właśnie Ci wyjątkowi goście. Usiedli wygodnie i wysłuchali tego, co ich wnuczęta dla nich przygotowały. Były wiersze, piosenki i życzenia. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami. Na koniec dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i zaprosili na słodki poczęstunek przygotowany przez ich rodziców oraz kawę i herbatę.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

MB

Klaun na sali

GW